Kadromuz

Yasin ŞEN

Yasin ŞEN,

Matematik Öğretmeni

Bursa'nın Mudanya ilçesinde 1992 yılında doğan Yasin Şen,ilk orta ve lise öğrenimini Mudanya'da tamamlamıştır.2016 yılında Gazi üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur.Kendi alanında lisansüstü çalışmalarına devam etmektedir.Kurumumuzda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Mehmet Servet Kavçiner

Mehmet Servet Kavçiner,

Matematik Öğretmeni

Şenol DEMİRBİLEK

Şenol DEMİRBİLEK,

Fizik Öğretmeni

Gökhan KARATAŞ

Gökhan KARATAŞ,

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Sait Vakkas Çelik

Sait Vakkas Çelik,

Fizik öğretmeni

1985'te Kilis'te dünyaya gelen Sait Vakkas Çelik, ilk ve orta öğrenimini Gaziantep'te,liseyi Ankara'da tamamladı.2013'te Kırıkkale Üniversitesi Fizik bölümünden mezun oldu.2016'dan beri kurumumuzda fizik öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Murat KOÇAK

Murat KOÇAK,

Tarih Öğretmeni

Adıyaman'da dünyaya geldi. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi. Daha sonra ikinci üniversite olarak Türk Dili ve Edebiyatı okudu. İstanbul MED Kadıköy Şubesi, Mersin Uğur Dershanesi, Ankara Zafer Dershaneleri, Adana Seviye Dershaneleri, Adana Akademi Dershanesi, Ankara Fem Dershanelerinde çalıştıktan sonra 2012 yılından itibaren kurumumuz bünyesinde çalışmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.

İbrahim DURAK

İbrahim DURAK,

İngilizce Öğretmeni

1975 yılında Almanya-Nürnberg'de dünyaya geldi.Ortaokul ve lise öğrenimini Ankara'da,üniversite eğitimini Bursa Uludağ'da tamamladı.Tesol ingilizce eğitim programını excellence mükemmel düzeyde tamamladı.İngilizce yayın alanında soru bankası ve tesleri hazırladı.özel okullarda ve kurumlarda 13 yıldır ingilizce öğretmenliği yapmaktadır.

Mehmet ÇETİN

Mehmet ÇETİN,

Okul Müdürü

Kurumumuzda Müdür olarak görev yapan MEHMET ÇETİN Kütahya 1972 doğumludur. Lisans eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Coğrafya Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Kütahya Sayısal yıldız dershenesinde, Amasya Final dershanesinde, Kütahya Engin dershanesinde, Amasya hayat rehberim ve değerler eğitiminde Coğrafya öğretmenliği ve idarecilik görevlerinde bulunmuş elan da HAMİYET FEN VE ANADOLU LİSESİNDE Müdürlük ve Coğrafya öğretmenliği yapmaktadır.

DAVUT ŞEN

DAVUT ŞEN,

Fen Lisesi Müdür Yardımcısı ve Kimya Öğretmeni

1976 Çayıralan/Yozgat doğumlu olan Davut Şen, İlk ve Orta öğrenimini Külekçi köyünde, Lise Öğrenimini de Çayıralan’da tamamladı. Atatürk Üniversitesi Kimya Bölümünden 2003’te mezun oldu. Tezsiz yüksek lisansını Erciyes Üniversitesinde yaptı. Sınav, Birikim, Final, Bil, Uğur ve Amasya Okuma Hizmetlerinde Kimya Öğretmenliği yaptı. Halen Kurumumuzda Müdür Yardımcılığı ve Kimya Öğretmenliği görevini sürdürmektedir.

Dima Selim KUZAY

Dima Selim KUZAY,

Fizik Öğretmeni

Kurumumuzda Fizik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 1976 Ankara doğumlu evli iki çocuk babası DİMA SELİM KUZAY lisans eğitimini 1996-2000’de Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümüde tamamlamıştır.2001-2004’de Seza Dershanesi Fizik Öğretmeni,2004-2007’de Sınav Dershanesi Fizik Zümre Başkanı,2007-2011’de Milli Eğitim Vakfı Okulları Fizik öğretmeni,2011-2014’de Eymir Eğitim Kurumları Fizik Öğretmeni,2014-2015’de KSC Eğitim Kurumları Müdür,2015-2016’da Hamiyet Okullarında Fizik Öğretmeni olarak halen görev yapmaktadır.

Salih DUMLUCA

Salih DUMLUCA,

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Kurumumuzda Türk Dili ve Edebiyatı eğiticisi olarak görev yapmaktadır. Salih DUMLUCA, lisans eğitimini 2003-2007’ de Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamlamıştır. 2008-2009 ve 2009-2010 yıllarında Giresun İli Dereli İlçesine bağlı Yüce köyü İlköğretim Okulunda 6-7ve 8. Sınıflara Türkçe dersi vermiştir. 2011 yılından itibaren kurumumuzda görev yapmaya başlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ahmet ALTIN

Ahmet ALTIN,

Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı ve Tarih Öğretmeni

İlk, orta ve lise eğitimini doğduğu şehir olan Batman'da tamamladı.Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünü 2010 yılında yüksek derece ile bitirdi.2015 yılına kadar dershanelerde öğretmenlik yaptı.2015 yılından itibaren Ankara Özel Hamiyet Erkek Anadolu Lisesi'nde görev yapmaktadır.İyi derece Osmanlıca bilmektedir.

Salih KANLIDAĞ

Salih KANLIDAĞ,

Matematik Öğretmeni

Kurumumuzda Matematik öğretmeni olarak görev yapan Salih KANLIDAĞ lisans eğitimini ODTÜ MATEMATİK bölümünde 2006-2011 yılları arasında tamamlamıştır.2011-2013 yılları arasında Tokat G.O.P. Üniversitesi'nde Uygulamalı Matematik alanında yüksek lisans yapmıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra bir süre pratik matematik eğitimi verilen özel bir kurumda çalışmıştır. İhtiyaç Akademi KPSS dershanelerinde ve YGS-LYS matematik eğitimi verilen özel bir dershanede görev yapmıştır.2013 yılı itibarıyla kurumumuzda göreve başlamıştır.

© 2016 Hamiyet Okulları. Her hakkı saklıdır.